facebook
crystalcode
FOLLOW THE RABBIT SOBOTA (16.04.16)
Słoneczko przygrzewa Garderoba coraz zwiewniejsza. Nadeszła wiosna! Nasz króliczek właśnie wychylił uszy z norki i wielkimi susami skacze na Melanż wprost do Azymutu. "Follow The Rabbit" tym tytułem zaczynaliśmy naszą imprezową przygodę. Zapraszamy was serdecznie na reedycję wyśmienitego MELANŻU ! Tego wieczoru, swoimi nietuzinkowymi dźwiękami, rozgrzeje was do czerwoności, prawdziwy Muzyczny MAESTRO.
crystalcode
POSESJA WMiI "Hard Reset" ŚRODA (09.03.16)
POSESJA WMiI w temacie ?Hard Reset? Bawmy się z Wydziałem Matematyki i Informatyki do odcięcia. Między dniem Kobiet, a tuż przed dniem mężczyzn Rada Wydziałowa Samorządu Studenckiego WMiI organizuje jedną z najlepszych, najbardziej zaskakujących posesji wydziałowych 2016 roku ! Gwiazdami naszego wieczoru będzie Estera Litwin, cudowna i zmysłowa dziewczyna, która oczaruje Was swoimi wdziękami podczas pokazu tańca na rurze, oraz piękna i urocza Vanessa Wilczewska, która porwie Was swoim tańcem brzucha. Motywem przewodnim imprezy jest Hard Reset, na której obowiązuje strój elegancki: panowie koszule z muszką bądź krawatem, a wszystkie Panie zapraszamy w sukienkach. Nie zapomnijcie o naszych konkursach: dla Pań (konkurs z niespodzianką oraz będziemy wybierać najwyższą szpilkę), a dla Panów (gra na alkomacie oraz picie piwa przy barze na czas). Do wygrania nagrody ufundowane przez naszych sponsorów ! Wejście: 5.00 złotych przedsprzedaż (bilety dostępne u członków Rady WMiI) 10.00 złotych (przy wejściu do klubu)
crystalcode
URODZINOWA BIBA "13" (26-27.02.16) PIWO 2zł
13 LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ.... 26 i 27 luty to wyjątkowa data w naszym kalendarzu imprez. Świętujemy 13 urodziny. Zapowiada się niezła BIBA. Zapraszamy wszystkich do wspólnego ucztowania. Do północy lejemy PIWO za 2zł. Na barze pyszne przekąski! Dla wszystkich wstęp darmowy! ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH, nowy semestr + 13 urodziny Azymutu= kac GIGANT
crystalcode
Walentynkowy weekend (12-13.02.16) KOLOROWE DRINKI 4zł Dla PAR Drink w prezencie!
Walentynkowy weekend. Wszędzie serduszka, kwiatuszki, cukiereczki... A u nas KOLOROWE DRINECZKI w super cenie 4zł!!! Dla wszystkich PAR, które odwiedzą nas do północy drink w prezencie. Wstęp WOLNY! Start: 21:00
crystalcode
OSTATKI ***CARNIVAL DRINK 4ZŁ***SOBOTA(6.02.16)
Zapraszamy wszystkich klubowiczów w sobotę (6.02.16) na zakończenie tegorocznego KARNAWAŁU, w skrócie na OSTATKI. Do północy specjalnie dla Was promocja CARNIVAL DRINK za jedyne 4zł. Na parkiecie retro, pop, disco. Wstęp dla wszystkich WOLNY! Start: 21:00
crystalcode
SYLWESTER 2015/2016
Zapraszamy na jeden z najgorętszych bali sylwestrowych w Olsztynie! Będą mieli państwo okazje pobawić się w miłym i kulturalnym towarzystwie. Imprezę poprowadzi DJ Bury przy muzyce z lat 80, 90 oraz na parkiet porwą Was obecnie największe przeboje, taka mieszanka zapewni Wam doborową i szampańską zabawę do białego rana. Koszt Sylwestra to jedyne 85 zł od osoby. W cenie oferujemy szampana oraz bukiet owoców. Możliwość wnoszenia własnego alkoholu i jedzenia. Zapisy i kontakt pod nr 507-965-419. Ilość miejsc ograniczona! Start:20:00
crystalcode
STUDENCKIE MIKOŁAJKI (4-5.12.15)
Już w ten piątek Klub Azymut zaprasza cały Ds 119 na wspólną imprezę mikołajkową. Dla każdego mieszkańca Ds 119 DRINK w prezencie (ważna karta mieszkańca). Dla wszystkich do północy PIWO 3,50zł. Wstęp WOLNY. Start: 21:00. W sobotę przygotowaliśmy dla wszystkich Studenckie Mikołajki. Dla pierwszych klubowiczów %prezenty na przywitanie. Przez całą noc lejemy PIWO za jedyne 3,50zł. Wstęp Wolny. Start: 21:00.
crystalcode
ANDRZEJKI 2015 KSW 33
PIĄTEK o 21:00 startujemy z najlepszym KARAOKE w Olsztynie! Warto nas odwiedzić i zaśpiewać swoje ulubione utwory. Dla każdego kto zaśpiewa co najmniej 3 piosenki PIWKO z baru gratis. Przyjdź i spróbuj swoich sił w śpiewaniu, jak i w piciu. Start: 21:00 A w sobotę ANDRZEJKI. Noc pełna magii i wróżb. Dla miłośników sportu transmisja z Gali KSW 33 na 4 dużych TV. Imprezę poprowadzi Dj Bury. Start: 20:00. Tej magicznej nocy bawimy się do 4:00.
crystalcode
PIĄTEK (13.11.15) Mecz POLSKA-ISLANDIA KARAOKE Do wygrania odtwarzacz MP3 SOBOTA (14.11.15) Beer Pa
Piątek 13 u nas na pewno nie będzie pechowy. Zapraszamy na mecz towarzyski Polska - Islandia na żywo na 5 dużych TV. Po meczu startujemy z najlepszym KARAOKE w Olsztynie! Warto nas odwiedzić i zaśpiewać swoje ulubione utwory. Dla osoby z najpiękniejszym głosem w nagrodę super nowoczesna MP3. O wygranej decyduje publiczność. Tak więc zabierzcie ze sobą jak najwięcej znajomych!!! A w sobotę BEER PARTY. Do północy PIWO 3zł. Imprezę poprowadzi Dj Bury. Start: 21:00. Do zobaczenia!!!
crystalcode
PIĄTEK (06.11.15) KARAOKE Do wygrania odtwarzacz MP3 SOBOTA (07.11.15) Beer Party Do północy PIWO 3z
Zapraszamy w piątek o 21:00 na najlepsze KARAOKE w Olsztynie! Warto nas odwiedzić i zaśpiewać swoje ulubione utwory. Dla osoby z najpiękniejszym głosem w nagrodę super nowoczesna MP3. O wygranej decyduje publiczność. Tak więc zabierzcie ze sobą jak najwięcej znajomych!!! A w sobotę BEER PARTY. Do północy PIWO 3zł. Imprezę poprowadzi Dj Bury. Start: 21:00. Do zobaczenia!!!