facebook
crystalcode
RETRO PARTY edycja V (Czwartek 10.04.2014)
Jeśli uwielbiasz MUZYKĘ RETRO lata 80\'s i 90\'s połączoną z muzyką lat 60\'s nie może Ciebie zabraknąć w ten czwartek na IV edycji RETRO PARTY w Azymucie. Kto ma ochotę poszaleć na parkiecie niech koniecznie nas odwiedzi. Tej nocy będzie można usłyszeć największe hiciory z dawnych lat. Całe Kortowo bawi się tej nocy w Azymucie, gdzie serwujemy mega promocje: Od 22:00 do 23:00 PIWO za jedyne 2zł; KAMIKADZE 4 shoty jedyne 8zł. Zagra Dj Bury. Wstęp WOLNY!
crystalcode
Projekt Domofka !!! Piątek (04.04.2014)
Macie ochotę na kolejny epicki melanż? Chcecie poczuć się jak na domówce ? Już 4 kwietnia w Azymut Klub Studencki odbędzie się pierwsza i mamy nadzieje nie ostatnia impreza pod nazwą \"Projekt Domoffka\" ! Macie dość komercyjnej muzyki która gra się na co dzień w każdym z Olsztyńskich klubów? Dobrze trafiliście u nas oprócz tej nudnej komercji zawitają gatunki takie jak Electro/House/Pogressive House itp. Dające wielką moc i które przeniosą was w zupełnie inny wymiar rozrywki ! **** Na tą noc przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji: - Live premiera singla Another Land Olsztyńskiej formacji muzycznej Dual Noise. - Konkursy z nagrodami od firmy ubraniowej Popapranos - Przepyszna pizza od Piramidy bez której żadna domóweczka nie jest udana :) - Dla pierwszych 50 osób piwko za FREE ! - Przede wszystkim wspaniała muzyka I klimat którego obiecujemy NIE ZABRAKNIE ! **** Na imprezie zagrają: - Formacja Dual Noise. - DJ Bury (Rezydent) - Anita Michałowska (Live premiera utworu Dual Noise feat. Anita - Another Land) **** Selekcja + 18 Data: 04.04.2014 r Godz. 20:00 Gdzie? Azymut Klub Studencki
crystalcode
RETRO PARTY edycja IV (Czwartek 03.04.2014)
Jeśli uwielbiasz MUZYKĘ RETRO lata 80\'s i 90\'s połączoną z muzyką lat 60\'s nie może Ciebie zabraknąć w ten czwartek na IV edycji RETRO PARTY w Azymucie. Kto ma ochotę poszaleć na parkiecie niech koniecznie nas odwiedzi. Tej nocy będzie można usłyszeć największe hiciory z dawnych lat. Całe Kortowo bawi się tej nocy w Azymucie, gdzie serwujemy mega promocje: Od 22:00 do 23:00 PIWO za jedyne 2zł; KAMIKADZE 4 shoty jedyne 8zł. Zagra Dj Bury. Wstęp WOLNY!
crystalcode
DISCO POLO PARTY edycja 5 (Środa 02.04.2014)
AZYMUT zaprasza w środę (02.04.14) na piątą edycję DISCO POLO PARTY. Zagra Dj Q\'la. Kto ma ochotę poskakać na parkiecie niech koniecznie odwiedzi AZYMUT. Tej nocy będzie można usłyszeć największe hiciory disco polo. Całe Kortowo bawi się tej nocy w Azymucie, gdzie serwujemy mega promocje: ? Od 22:00 do 23:00 PIWO za jedyne 2zł; ? KAMIKADZE 4 shoty jedyne 8zł. Przyjdź i naładuj się pozytywną energią na resztę tygodnia:) Wstęp wolny. Start 20:00.
crystalcode
Crazy Ibiza (Sobota 29.03.14)
Już 29.03 marca o godzinie 20:00 obieramy Azymut na Ibizę ! Przypomnimy Wam trochę jaką muzykę grają w takich lokalach jak Amnesia czy Pacha. Oczywiście pamiętamy o waszych spragnionych gardłach ! Specjalnie na ten wieczór ? Kamikaze po 8 pln. Dopełniając magii tej nocy specjalnie dla Was zaprosiliśmy gości. J Fresh oraz De Fuq podkręcą Wam troszeczkę temperaturę, Raia oczaruje Was swoim nietuzinkowym repertuarem, a caly wybuchowy koktajl zamyka dobrze znany wam Dj Bury ! Jak się dostać do Azymutu ? Najwygodniej jest do nas dojechać taksówką ! A już jak z niej wysiądziecie, to nie zapomnijcie zabrać paragonu, który wymienicie w barze na darmowe %%%%%.
crystalcode
RETRO PARTY III edycja (Czwartek 27.03.2014)
Jeśli uwielbiasz MUZYKĘ RETRO lata 80\'s i 90\'s połączoną z muzyką lat 60\'s nie może Ciebie zabraknąć w ten czwartek na III edycji RETRO PARTY w Azymucie. Kto ma ochotę poszaleć na parkiecie niech koniecznie nas odwiedzi. Tej nocy będzie można usłyszeć największe hiciory z dawnych lat. Całe Kortowo bawi się tej nocy w Azymucie, gdzie serwujemy mega promocje: Od 22:00 do 23:00 PIWO za jedyne 2zł; KAMIKADZE 4 shoty jedyne 8zł. Zagra Dj Bury. Wstęp WOLNY!
crystalcode
11 Urodziny klubu Koncert zespołu FASTER (20-22.03.14)
20.03.-22.03.13 to szczególne daty w imprezowym kalendarzu Azymutu. W ten wyjątkowy czas Azymut obchodzi swoje 11 urodziny. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich na 3 noce hucznych imprezek. Świętowanie zaczynamy już od czwartku. Dla sympatyków polskiej muzyki tanecznej przygotowaliśmy DISCO POLO NIGHT. Imprezę nakręci znany już Wam Dj Q\'la. Główną atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu FASTER. Zespół tworzą młodzi, przebojowi i energiczni mężczyźni. Ich najnowszy przebój ZRÓBMY DEAL zyskał ponad milion odsłon na youtube, co świadczy o niesamowitej popularności zespołu.W piątek i sobotę na wejściu dla 100 pierwszych gości odbędzie się losowanie nagród sponsorowanych przez najlepszą siłownię w Olsztynie Body Perfect - Fitness, Wellness & SPA, najlepszą klinikę urody w Olsztynie Klinikę Dermourody, najlepszy Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm, najlepszy salon fryzjerski w Olsztynie Salsa Salon Fryzur, do wygrania również nagrody % oraz różnego rodzaju gadżety. Zasada prosta: KTO PIERWSZY ten ma WIĘKSZE SZANSE na super NAGRODĘ!Imprezy poprowadzi Dj Bury. Przyjeżdżając do nas TAXI i zachowując paragon pijecie w barze za jego równowartość* FOTORELACJA! Nasze urodziny uwieczni fotograf Konrado. * na paragonie objętym promocją musi być zgodna data z dniem, w którym kurs jest wykonywany oraz aktualna godzina. Promocja obejmuje tylko Olsztyn. Promocja trwa od 20:00 do 1:00 (czwartek, piątek i sobota).
crystalcode
Before Birthday (Weekend 14-15.03.2014)
Zapraszamy wszystkich klubowiczów w najbliższy weekend (14.03-15.03.14) na BEFORE BIRTHDAY. Po Olszynie krąży fama, że w następnym tygodniu od czwartku do soboty świętujemy swoje 11 URODZINY. Przez cały weekend specjalnie dla Was promocja, którą lubicie najbardziej HAPPY HOUR NA PIWO. W piątek i sobotę od 22:00 do 23:00 PIWO za 2zł. Oby łatwiej było Wam do nas dotrzeć przez cały weekend PROMOCJA Z TAXI. Przyjeżdżając do nas TAXI i zachowując paragon pijecie w barze za jego równowartość* Wstęp DARMOWY * na paragonie objętym promocją musi być zgodna data z dniem, w którym kurs jest wykonywany oraz aktualna godzina. Promocja obejmuje tylko Olsztyn. Promocje się nie łączą. Promocja trwa od 20:00 do 1:00 (piątek i sobota)
crystalcode
Dzień KOBIET w AZYMUCIE (07.-08.03.14) HAPPY HOUR NA PIWO I KAMIKADZE
W sobotę (08.03.14) AZYMUT obchodzi DZIEŃ KOBIET, będzie to impreza przygotowana z myślą o naszych wspaniałych kobietach. Tej nocy w prezencie dla wszystkich Pań HAPPY HOUR na PIWO od 22:00 do 23:00 piwko za 2zł. Promocja obejmuje tylko płeć piękną. Hitem piątkowej nocy będzie HAPPY HOUR na KAMIKADZE od 22:00 do 23:00 4 wyśmienite shoty za jedyne 8zł. Przez cały weekend będziecie mieli okazję pobawić się przy najgorętszych kawałkach prosto z list radiowych przebojów. Jeśli lubicie takie klimaty koniecznie odwiedźcie Azymut. W ten weekend mamy również niespodziankę dla naszych klientów spoza Kortowa. Przyjeżdżając do nas TAXI i zachowując paragon pijecie w barze za jego równowartość * Wniosek jeden: zbierz ekipę i obierz azymut na AZYMUT. * na paragonie objętym promocją musi być zgodna data z dniem, w którym kurs jest wykonywany oraz aktualna godzina. Promocja obejmuje tylko Olsztyn. Promocja trwa od 20:00 do 1:00 (piątek i sobota). PROMOCJE się nie łączą! Start: 20:00. Wstęp DARMOWY.
crystalcode
Wielkie Połowinki Wne !!! (Czwartek 06.03.2014)
Połowinki Wydziału Nauk Ekonomicznych Promocja : Do godziny 22:00 Piwo za 4 zł. Start 20:00